HABERLER

KAYMAKAMIMIZ MEHMET DEMİREZER ŞEHİT AİLELERİNE BAYRAM ZİYARETİNDE BULUNDU

13/09/2016
KAYMAKAMIMIZ MEHMET DEMİREZER ŞEHİT AİLELERİNE BAYRAM ZİYARETİNDE BULUNDU

Kaymakamımız Mehmet DEMİREZER, eşi Derya DEMİREZER,İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Emre DAVUTOĞLU, Emniyet Müdür vekili Ömüray BOZKURT ile ilk olarak Şehit İsa YÜKSEL’ in annesi Emine YÜKSEL'i evinde ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Kaymakamımız, şehit ailelerinin en değerli kutsal emanetlerimiz olduğunu belirterek, devlet olarak her zaman yanlarında bulunduğunu ifade etti.


Daha sonra Kaymakamımız ve beraberindeki heyet, şehit Bülent SETRELİ’ nin annesi Zahide SELEK’ in evlerine giderek aile ile sohbet etti. Burada şehidimizin annesi Zahide SELEK ‘ Sizleri bayram gününde yanında görmemiz bizleri çok mutlu etti.’ diyerek memnuniyetlerini dile getirdi.


Son olarak ilçemiz Hürriyet mahallesinde oturan şehit Hasan KALBAK’ ın ailesini de ziyaret eden Kaymakamımız ve beraberindeki heyet, vatan için canlarını veren şehitlerimizin ailelerinin yalnız olmadıklarını beyan ederek, Devletimizin bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da şehitlerimizin emanetlerini sahip çıkmaya devam edeceğini’ dile getirdiler.